جشنواره نوآوري كسب و كار

جشنواره سه ماهه­ ي كسب و كار خواجه نصير

جشنواره سه ماهه ­ي كسب و كار خواجه نصير به همت و تدبير مركز رشد واحدهاي فناوري دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري راه اندازي شده است. هدف اين جشنواره، حمايت و ارتقاي فرهنگ كارآفريني، آگاهي بخشي به جامعه در زمينه­ ي چگونگي پرورش ايده ­هاي جديد دانشجويان، اساتيد، دانشگاه­ها، كارآفرينان و...، راه اندازي كسب و كارهاي نوپا، تبديل ايده ­هاي خلاقانه به محصول با ايجاد بستر مناسب در بخش­هاي گوناگون و برگزاري دوره­ هايي به صورت آنلاين است.

در اين جشنواره افراد با ارائه ايده ­ها و طرح­هاي نوآورانه خود در 18 زمينه (كه در سايت   innocup.kntu.ac.ir  قابل روئت هستند) عيار و اعتبار ايده ­ها و كسب و كارهاي خود را مي­سنجند. داوران خبره ­ي ما ايده ­هاي جديد شما را بررسي مي­كنند و به ايده ­هاي برتر جوايز نفيس و امكانات ويژه ­اي اهدا مي­شود كه اميد است بتواند انگيزه­اي براي طرح ايده­ هاي برتر و رشد كشور عزيزمان باشد.

اين جشنواره داراي رويدادهاي متنوع و جذابي مانند اينو كافه، اينو نما و اينوتاك است كه در هر بخش مديران شركت­هاي بزرگ، سرمايه ­گذاران، اساتيد كارآفرين برتر دانشگاه­ها، كارآفرينان، مدرسان نامدار اين حوزه و... به شما در جهت پيشبرد طرح­ها و ايده­ هايتان كمك مي­كنند.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره ­ي اين جشنواره مي­توانيد به سايتinnocup.kntu.ac.ir  مراجعه فرماييد.

به اميد پيشرفت كشور عزيزمان ايران

تاریخ:
1397/09/19
تعداد بازدید:
11
منبع:
دانشكده مهندسي و علم مواد
تهران، ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، خيابان پرديس، پلاك 7    
كد پستي :    43344 - 19919  
تلفن: 88674747   فاكس: 88674748
 
 
 
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.